Teslimat Şartları

Teslimat 

sekilay.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Normal şartlarda, sekilay.com dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, Konya içine elinize geçen e-mail den sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır. Kargo ücretleri belirli ürünlerde sekilay.com tarafından ücretsiz karşılanacaktır. Ücretsiz kargo ile belirtmediğimiz diğer ürünlerin kargo ücretini müşteri ödeyecektir.

Cumartesi günleri saat 5 den sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Sipariş teslimleri

Konya içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde, Konya dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cumartesi) içerisinde teslim edilir.

Sabah saat 08:00 dan sonra verilen siparişler aynı gün 15:00 e kadar işleme alınır. 

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

Teslimat ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.


Kategorilere göre özel teslimat şartları

sekilay.com un sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır.


Örneğin hediyelik kategorisinden yapılan alışverişlerde, siparişin kime ne zaman, tam olarak hangi saatte ve hangi adrese gönderileceği ile ilgili bilgiler için Müşteri Hizmetleri Departmanı devreye girer.

,